בניית אתרים רספונסיביים

אתר הוורדפרס שלכם חייבים להיות מותאם לניידים

השימוש בנייד לגלישה באינטרנט עלה על גישה מגלישה באינטרנט באמצעות מחשב שולחני כבר בשנת 2013. חשוב שחוויית המשתמש של ביקור באתר הוורדפרס שלכם במכשיר נייד היא ברורה וקלה לשימוש לא פחות מהמשתמשים במחשב שולחני.

אתרים ניידים (Responsive) חייבים ללכת צעד אחד קדימה וידידותי למשתמשים שלהם בכדי להבטיח כי המבנה של האתר הנייד מדגיש את המידע החשוב ביותר עבור המבקרים במהירות ויעילות.

בנוסף אנחנו מציעים אפליקציה לאתר שלכם במחיר אטרקטיבי במיוחד ללקוחות קיימים שבונים אלינו אתרי וורדפרס.

הצפי (Cisco) לתנועת הנתונים במכשירים ניידים רק בארה"ב תגיע ליותר מ 100 מיליארד ג 'יגה בייט לחודש עד 2020. אתרי אינטרנט ניידים הם חובה לחלוטין בעולם של היום שבו המכשירים הניידים עולים במספר בכל יום שזה אומר 70% מאוכלוסיה העולמית.

בניית אתר רספונסיבי

חברתנו מפתחת הרבה יותר מאשר אתרי אינטרנט רספונסיביים. אנו מעצבים, מפתחים ובונים אתרים המותאמים אישית על מנת להבטיח שהיא מדגישה את המידע החשוב ביותר לגולש. בנוסף, אנו מפתחים אתרי אינטרנט ניידים שממוקדים למטרה ומעודדים ביקורים חוזרים וקבועים. חוויית המשתמש של ביקור באתר המותאם לנייד צריכה להיות בדיוק חלקה ונעימה כמו שימוש באפליקציות שיש כיום בשוק.

לאתרים רספונסיביים יש מספר יתרונות על פני אפליקציות

  • אתרים רספונסיביים עובדים עם כל סוגי המכשירים הניידים בשוק ואין בעיה של תאימות גרסאות
  • אתם מרוויחים את התנועה האורגנית לאתר שלכם, כלומר אתה מקושר ישרות לאתר.
  • המשתמשים אינם צריכים להוריד עדכונים שוטפים כפי שעושים עם אפליקציות. אתר רספונסיבי מתעדכן אוטומטי.

חשיבות אתר רספונסיבי למנועי חיפוש ו- SEO

גוגל המליצה (מזמן) לעבור לעיצובים רספונסיביים ואף מדרגת אתרים כאלו במיקומים יותר גבוהים, מספקת כלים שונים לבדוק את האתר שלכם לשיפורים, וכבר הוסיפה תווית חיווי למשתמשים "ידידותית לנייד" בתוצאות חיפוש ומעניקה להם דירוגים טובים יותר. לעומת זאת אתרים שאינם רספונסיביים ומותאמים לניידים נענשים בדירוג ונסוגים אחורה שזה היבט מכריע ב SEO.

לא משנה מה גודל המסך הבא או איזה מכשירים חדשניים יצאו לשוק, אתה מבטיח את העתיד של העסק שלך לטווח ארוך ועתידי עם אתר וורדפרס רספונסיבי.

תפריט
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button