עיצוב אתרי וורדפרס

  1. ראשי
  2. עיצוב אתרי וורדפרס

הפלטפורמה האידיאלית לעיצוב אתרי וורדפרס ולתכנת אתרים מבוססי תוכן בדרך מהירה עם חווית משתמש נוחה המתגאים בעיצוב מודרני וידידותי למשתמש.

אנו מאמינים כי עיצוב אתרים הוא מונח רחב שמקיף הרבה יותר מאשר אם האתר "נראה טוב" או לא. עיצוב האתר צריך לכלול את מבנה מפת האתר בכדי להבטיח המצאות ופריסה נוחה לכל הדפים דרך מבנה לוגי פשוט המוצג בבירור. שהפריסה נכונה חשובה לא פחות מהיבטים העיצוביים כמו צבעים, תמונות, גופנים וכו'.

בכל עיצובי אתרי וורדפרס אנו מבצעים את הדברים הבאים:

קובעים אילו דפים או עמודים האתר שלך צריך, ואיזה תוכן צריך להתקיים בכל עמוד יחד עם מילות המפתח שלכם

עריכת מחקר מילות מפתח ויישם אסטרטגיית SEO ראשונית לבניית עמודים אלו

מכשירים אותך כיצד להשתמש בוורדפרס להזנת ועריכת תוכן האתר שלך לניהול השותף

הדרכה לכותבי התוכן שלכם איך לכתוב תוכן איכותי ושיווקי

עוזרים לך להעביר את האתר לספק האירוח מהיר ומאובטח

בדוקים את האתר שלכם במכשירים שולחניים וניידים ומוסיפים ווטרסטפ וצ'אט

מוודאים שאתם שמחים ומקבלים חוויה נהדרת בתהליך עיצוב האתר

הגדרת גוגל אנליטיקס בכדי לתת לכם תובנה לגבי מבקרי האתר שלכם

מספקים לכם רעיונות עיצוביים ומושכים לתוכן שלכם

איזה הדגשים ויתרונות אתם מקבלים בעיצוב אתרי וורדפרס?

אתר האינטרנט שלך יבלוט

אתר וורדפרס מותאם אישית נותן לך מראה רענן, דינאמי וטרי. אין גבולות אנו יוצרים פלטפורמה ליישם את הרעיונות הטובים ביותר שלך במהירות ובקלות.

קל לשימוש

אתרי וורדפרס הם מאוד קלים לשימוש. אתה לא צריך לדעת שום תכנות, קוד או HTML כדי לעדכן את התוכן שלך. אנו נוודא כי יש לך את הכישורים ואת הרפלקסים של 'סופר' וורדפרס לפני שאנחנו נמסור את האתר אליך.

הרחבה והתאמה אישית

הפונקציונליות המרשימה של וורדפרס כברירת המחדל מרשימה מאוד ניתן להרחיב אותה יותר עם מגוון רחב של תכנות שיהיה לכם קל ונוח לתפעל. אנחנו תמיד יכולים ליצור תוסף מותאם אישית שמתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

אנחנו עושים את זה כבר שנים

אנו גאים להיות החלוצים של פיתוח וורדפרס בארץ עם למעלה מ 500 אתרי וורדפרס מותאמים אישית פרוסים ביותר מ -12 השנים האחרונות. אף אחד לא מכיר את וורדפרס יותר טוב מאיתנו.

גישה אישית

אנו ניגשים לכל פרויקט בנפרד עם גישה חדשה לצרכים שלכם. אנחנו לא לוקחים קיצורי דרך בעת תכנון ופיתוח עיצוב אתר וורדפרס מותאם אישית בשבילך.

אנו נתמוך בך

אנחנו לא נעלמים לאחר שסיימנו. אנו נשמח לעבוד איתך לאורך שנים, יש לכם תמיכה לכל שאלה ללא הגבלת זמן במייל או בטלפון.

עבודות אחרונות – תתחילו לגלול 🙂

גלה כיצד אנו פותרים בעיות עסקיות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות בעיצוב אתרי וורדפרס.

אתר קורסים בוורדפרס – מכללת יהב

חינוך

עיצוב אתרים יכולים לעשות כל מי שהוא מעצב גרפי מתחיל (אין אחריות על התוצאה) אבל עיצוב אתרי וורדפרס מצריך קצת יותר ידע בעיצוב ועל מערכת וורדפרס עצמה.

אם רוצים אתר אפקטיבי ומושך לקוחות חייבים להשתמש בכל האלמנטים שיש כיום בשוק בכדי ליצור עיצוב מוכר ($)! ולשוק היום יש הרבה (מאוד) מה להציע כמו אפקטים, אנימציות, JavaScript, CSS, אלמנטים זזים, הוברים והרבה דברים שמעצבים מצד אחר יכולים להיות יצירתיים ומצד שני לתת חווית גלישה שמתאימה לאותו עסק או תחום.

ומהסיבה הזאת אנחנו מעדכנים את המעצבים שלנו בכל הפיצ'רים שהחדשים שיוכלו להשתמש איתם בעיצובים שלהם, שאתם תוכלו לקבל אתר חדיש ולא משעמם.

אנחנו לא חוסכים במאמצים ובטכנולוגיות להביא את האתר שלכם לרמה גבוהה (שגם פשוט זה בסדר גמור). אם זה בצבעים, איך ואיפה יעמוד כל דבר, איך יגיבו אלמנטים כשהעכבר עובר עליהם ועוד, הם חלק בלתי נפרד מעיצוב שיביא לכם בסופו של "לקוחות".

תוצאה שיווקית ומוכרת לעסק שלכם מצריך חשיבה של מעצבי אתרים זה המפתח להתחלה בכיוון הנכון להצלחה שלכם יחד עם כל מה שיש לוורדפרס להציע.

במשך 10 שנים האחרונות אנחנו נותנים שירותים של עיצוב אתרי וורדפרס ברמה גבוהה, אם אתר תדמיתי, חנות או בלוגים ומשתדלים ולתת חווית גלישה נעימה וזורמת לאתר הוורדפרס שלכם.

מחפשים עיצוב אתרים לוורדפרס?

תפריט
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button