פיתוח אתרי וורדפרס

  1. ראשי
  2. פיתוח אתרי וורדפרס

פיתוח אתרי וורדפרס עם ניצול כל היכולות

וורדפרס שידרגה את הפיתוח התעשייתי באינטרנט על ידי מערכת הניהול תוכן שלה כקוד פתוח ללא תשלום.
כחברת פיתוח אתרי וורדפרס, אנחנו מנצלים את היכולות שלה לטובת הלקוחות שלנו.

מהעיצוב הראשוני ועד הפריסה הסופית, אנו מספקים את העיצובים המותאמים ביותר לשוק העכשווי והמודרני עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים.

וורדפרס היא הפלטפורמה פופולרית ביותר בעולם כיום, ומעל 27% מאתרי האינטרנט בעולם משתמשים בה וזה רק גודל כל שנה. זה התחיל כמערכת ניהול תוכל לבלוגים והיום זה כבר הגיע למקומות הרבה יותר רחוקים ומקצועיים.

חברות הסומכות על וורדפרס כפלטפורמה כוללות: Sony, Sony Music, ניו יורק טיימס, eBay, CNN, מרתה סטיוארט, Angry Birds, חברת וולט דיסני, מיקרוסופט חדשות, ניו יורקר, BBC אמריקה, טק קראנץ ' ועוד.
שזה מוסיף מעל 70 מיליון משתמשים ברחבי העולם.
(ראה רשימת האתרים הגדולים שבחרו את וורדפרס במערכת ניהול תוכן המועדפת).

וורדפרס בשימוש פונקציות חופשיות

עם פונקציונליות חזקה, ואת החופש ליצור כל סגנון מותאם אישית או יישום מותאם אישית הם בלב ליבה של וורדפרס CMS.
עם תאימות מלאה לכל סוג של מכשירים אלקטרוניים כגון Mac, Macbook, iPhone או iPad. ניהול מדיה רב עוצמה, עיצובים להתאמה אישית, ביצועים גבוהים, נגישות קלה ואופטימיזציה למנועי חיפוש ברמה הכי טובה שיש, שגוגל הכריזה עליה כמערכת התוכן הכי טובה בעולם כבר משנת 2010.

מפתחים מנוסים

לחברתינו יש ניסיון בעיצוב ופריסה של אתרים מאז 2005. בנינו אתרי וורדפרס לחברות כמו קפה לנדוור, פפיה, מעריב, HOT, ג'רוסלם פוסט, קפה קפה, משרד החינוך, קפה ארז,  ועוד…
אנחנו בעלי ידע וניסיון מעמיק בתכנות ופיתוח אתרי וורדפרס בשאיפה לכמה שפחות תוספים במערכת, אנו יוצרים פתרונות מותאמים אישית לפי הצורך, שלכם יהיה קל לנהל ולתפעל.

המשימה שלנו:

בעשור האחרון כמפתחים בתעשיית פיתוח אתרי אינטרנט ואתרי וורדפרס בפרט היא הוכחה חיובית של המחויבות שלנו לספק תוצאות יוצאות דופן לאורך השנים. הצוות שלנו הוא דינמי עם מחשבה ביקורתית שנהנים מאתגרים מורכבים ומסירות למצוא פתרונות יצירתיים לכל לקוח.

עבודות אחרונות

אתר קורסים בוורדפרס – מכללת יהב

חינוך

לייזר סטרייק – אטרקציה ניידת לימי הולדת ואירועים

דפי נחיתה

אקספרס מוביל – חנות ומעבדת תיקונים

חנויות

שמלות ערב לנשים – המבחר הענק בישראל

חנויות

חוויה דרוזית – קייטרינג ואירוח אותנטי כשר

עיצוב אישי
תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?