תוסף רשימת ערים ויישובים למשלוחים בווקומרס באופן עצמאי – התוסף הכי מועיל שתמצאו למשלוחים


אני שמח לבשר על תוסף ווקומרס רשימת ערים ויישובים, שאני מאמין שכל מי שיש לו אתר שהוא שולח מוצרים צריך אותו.

הבעיה

בוא נדבר על הבעיה במשלוחים בווקומרס, כשיש לכם אתר חנות בווקומרס אז הבעיה של משלוחים לפי ערים ואזורים מוכרת לכולנו, אם אתה לא מתממשק לחברות הגדולות ב API או תוסף (בדרך כלל צד שלישי) שכולל בתוכו את כל שמות הערים, יישובים ומחולק לאזורים (כמו UPS למשל), איך תגדיר מחירים לכל עיר או מושב בצפון, דרום וכו?, אז כן, אתם יכולים להתחיל ליצור אזורים ולהזין לתוכם רשימות יישובים, ערים, קיבוצים וכו. ייקח לכם בערך 5 חודשים של עבודה (אם יש לכם את הרשימה המלאה).
כיום ישנם הרבה חברות משלוחים שנותנות פתרונות יותר זולים שאנחנו עובדים איתם, הבעיה שאין להם תוספי וורדפרס או אוטומצייה עם חיבור למערכת משלוחים בצורה פשוטה. כיום מקבלים הזמנה וממלאים את פרטי המלשוח במערכת נפרדת של אותה חברת שליחויות.

מה התוסף עושה?

התוסף כולל בתוכו את רשימת כל היישובים, ערים, מושבים, קיבוצים וכו' מחולק ל-5 אזורים פנים ארציים, כמו צפון, דרום, מרכז וכו'…

אז מה החידוש?

החידוש הוא שאתם יכולים לנהל באופן עצמאי את המחירים האלו לפי אזורים, לדוגמה אזור צפון מחיר משלוח 50 ש"ח, אזור צפון מחיר משלוח 40 ש"ח, כמובן שכל אזור כולל בתוכו רשימת ערים ויישובים שמקבלים את המחיר מהאישור עצמו.

אפשרי לעשות את זה באופן עצמאי בווקומרס לא?

בטח שכן, רק שאתם תצטרכו ליצור אזורים, ולהזין בתוכו רשימת ערים, ישובים, מושבים, קיבוצים, וכו… אם יש לכם זמן לזה אחלה! לדעתי זה יקח לכם לפחות חודשיים אם אין לכם רשימה מסודרת (הכי קל זה לעבור על המפה של גוגל). החיסרון בזה הוא שאם לא נכלל שם על מובש לדוגמא, אז צריך ליצור התנייה נוספת שאם לא כלול אז המחיר הוא X.

אז מה הפתרון שלנו אתם שואלים ?

מאוד פשוט, בנינו תוסף ווקומרס שכולל בתוכו את רשמית הערים פנים ארצית בישראל מחולקת לאזורים כמו שמוגדרים אצל כל חברות השילוח המוכרות FEDEX UPS וכו. ולכם יש אפשרות לקבוע מחירים לפי אזורים שכל אזור כולל בתורו רשימה ערים, מושבים, קיבוצים וכו.

לא רק זה, אתם יכולים גם לקבוע לכל אזור תוספת של משלוח אקספרס. לדוגמה: משלוח לרחובות 40ש"ח, משלוח מהיר: 80ש"ח (ספציפי לכל אזור!)

בנוסף ישנם אישורים שלא נמצאים בתחום השילוח שלכם ? כמו יו"ש, אז כן. גם להם אתם יכולים להחליט אם אין "שירות" ואז אין אפשרות שליחה, או מחיר שאתם קובעים.
בנוסף אתם יכולים להוסיף יישובים, ערים, כפרים, והרים ועמקים לפי השיטה שלכם עם המחיר שלכם או פשוט לתת לו סיווג של אזור.

התוסף נמכר לפי רשיון לאתר על פי דומיין עם אקטיבציה, כולל שדרוגים ועדכוני ערים בכל עדכון לפי רשימות הערים במשרד הפנים (במידת הצורך).

התוסף ישוחרר בקרוב למכירה, כרגע במכירה מוקדמת ב 30% הנחה.

תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?