התחייבות לציון מעל 90 ב GTMATRIX ובגוגל Insights

אתרי וורדפרס עם ציון פחות מ 90 זה בעיה

מתחייבים לשיפור ביצועים - מפחיתים את זמני הטעינה ב 50% לפחות
בואו נטיס את האתר שלכם

שיפור זמני טעינה בצורה משמעותית
לציון +90 בהתחייבות!

בנוף הדיגיטלי של היום, אתר אינטרנט מהיר הוא חיוני ביותר. אופטימיזציה של אתרים כוללת סדרה של טכניקות ואסטרטגיות שמטרתן לשפר את ביצועי האתר לקבלת דירוג טוב יותר במנועי החיפוש (בקיצור אתר מהיר). עובדה שלעתים קרובות מתעלמים ממנה היא זמני טעינה, שהם חיוניים לחוויית משתמש מוצלחת. מבלי להבטיח שהאתר שלך ייטען במהירות סביר להניח שתאבד המרות, פניות ומכירות. רוב הגולשים באינטרנט לא ימתינו יותר מ שלוש שניות לטעינת דף לפני שהם יקפצו לאתר אחר.

אופטימיזציה לאתרי וורדפרס - פותרים את הבעיה

אופטימיזציה של מהירות האתר היא תהליך. ישנם הרבה אלמנטים מאחורי הקלעים שמתקיימים על מנת להבטיח שמהירות הדף שלך תהיה במיטבה. כדי לטפל במשימה, אנו מעסיקים צוות מפתחים מנוסה לוודא שהעבודה מתבצעת כמו שצריך.

צמצום זמן תגובה ראשוני של השרת (TTFB)

אפשרות לניתוב בקשות ל-CDN, שירות ה-CDN שלנו מאפשר לך לקצר את זמן התגובה הראשוני של השרת עבור אתר וורדפרס שלך.

דחיסת GZIP

דחיסת דפי האתר שלכם בשרת ושחרור בדפדפן. גודל הקבצים שלך יורד והמבקרים שלך מקבלים את התוכן שלך מהר יותר.

צמצום זמן טעינת הדפים

שמירה במטמון גורמת לטעינה מהירה שזה אחד האלמנטים החשובים להגברת ה-SEO שלך ולהגדלת המרות.

טעינת מטמון מראש

טוען מראש את המטמון באופן אוטומטי בכל פעם שאתה מבצע כמה שינויים בדפי האתר שלך ובכך חווית המשתמש באתר שלך עולה בצורה משמעותית.

במחיר של 2000 ₪ כולל מע"מ תקבלו אתר מטוס
עם ציון של לפחות 90 ב GTMATRIX ובגוגל Insights

אנחנו מתחייבים לתוצאות של +90 לדסקטופ וניידים לכל סוגי אתרי וורדפרס

היתרונות של אופטימיזציה של מהירות האתר?

גוגל מחשיבה את מהירות הדף כגורם דירוג ולכן חובה לשמור על זמני טעינה נמוכים. כאשר האתר שלך נטען במהירות יהיה לך סיכוי טוב יותר לדירוג גבוה יותר במנועי חיפוש מכיוון שאתה מספק למשתמשים חווית משתמש טובה.
מכיוון שדפים הנטענים מהר מספקים למשתמשים את הסיפוק המיידי שהם רוצים, הם יישארו באתר שלך זמן רב יותר אם הדפים שלך נטענים במהירות.
אחת הסיבות העיקריות לכך שמשתמשים נוטשים את האתר שלך וקופצים לאתר של המתחרה היא בגלל שהאתר לא נטען או נטען לאט ומי לא מכיר את התסכול של אתר איטי.
עם זמני טעינה מהירים מבקרים נשארים באתר שלך הרבה יותר זמן ותראה עלייה בלידים, המרות והכנסות.

מדוע זמני טעינה חשובים להצלחת האתר שלכם?

זה לא רק מה שהמבקרים באתר שלך רוצים – זה בעיקר מה שגוגל רוצה. יש קשר ברור וחשוב בין מהירות הדף לתוצאות החיפוש בגוגל, וזו בדיוק הסיבה שהדפים שלך צריכים להיטען במהירות.
התפקיד העיקרי של גוגל הוא לספק למשתמשים תוצאות חיפוש המתאימות ביותר לשאילתות שלהם. לא רק שמנועי חיפוש מציגים דפים עם תוכן המתאים ביותר לשאילתה של המשתמש, הם גם רוצים להציג אתרים המספקים חווית משתמש מעולה. וניחשתם נכון – מהירות הטעינה היא חלק עיקרי מאוד לחוויית משתמש נהדרת.
דפים שנטענים במהירות מפחיתים את שיעור היציאה מהאתר שלכם – עוד אינדיקטור של גוגל האם האתר שלך טוב או לא.

כאשר האתר שלך נטען לאט, (מעל 3 שניות לטעינה מלאה), המשתמשים יהיו מתוסכלים ויברחו מהאתר שלך כדי למצוא אתר שמספק את המידע שהם צריכים מהר יותר. אם משתמשים נוטשים באופן עקבי את האתר שלך, גוגל תתחיל לשים לב, והתוצאה תהייה ירידה בדירוג של מנועי החיפוש. הסיבה לכך, היא שגוגל רואה קשר ישיר בין שיעור נטישה גבוה לחוויית משתמש גרועה ולכן הם יורידו אותך בדירוג. יכול להיות לכם אתר טוב עם התוכן הטוב ביותר שקיים, אבל זמן טעינה איטי ימנע מהגולשים לחוות את האתר שלך בצורה טובה.

התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?