איך הוירוס קורונה ובניית אתר וורדפרס יכולים דווקא בזמן הזה שותפים מאוד טובים?

אפריל 8, 2020
Posted in בלוג
אפריל 8, 2020 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות

ההתפרצות האחרונה של הוירוס קורונה (Coronavirus) גרמה לבהלה רחבה ברחבי העולם ושיבשה המון תהליכים עסקיים לאורך הדרך. זה כולל שרשראות אספקה ​​מקולקלות, עצירת ייצור, וירידה בביקוש לסחורה ועוד… מכיוון שווירוס קורונה משפיע בצורה כה גדולה על חברות בכל הענפים, נציע סקירה כללית על ההשפעה שיש לה על עולם העסקים ופיתוח אתרי אינטרנט בכלל וכמובן וורדפרס בפרט.

ההשפעה של וירוס קורונה עד כה

אחד האינדיקטורים העיקריים לביצוע מצבו של המשק הוא שוק המניות. לאחרונה ראינו ירידה של 10% ב- S&P 500. למעשה, המכירה הייתה כה קשה עד שגולדמן זקס ניבא כי כל החברות המרכיבות את ה- S&P 500 ביחד, לא היו מרוויחות השנה. סיבה גדולה לתפיסה כה בולטת היא עד כמה ארצות הברית מסתמכת על סין כספקית ואם אמריקה אז מה אנחנו? זה נכון במיוחד בעולם הטכנולוגיה, בו רוב הסמארטפונים, הטאבלטים וגאדג'טים אחרים מורכבים בסין.

מיקרוסופט דיווחה לאחרונה כי וירוס הקורונה מאט את ייצור מחשבי המחברת השטחיים שלה בזמן שאפל סגרה את כל 42 החנויות בסין. למעשה, אפל צופה מספרי מכירות נמוכים מהמתוכנן לראשונה זה 16 שנה, בעיקר בגלל ירידה במכירות בסין.

כיצד הושפעה פיתוח תוכנה?

ענף פיתוח אתרי אינטרנט הוא גלובלי מאוד, רוב עובדי החברה כבר לא במשרד. הרבה חברות מוציאות למיקור חוץ את פיתוח האתרים שלהן ובזכות הטכנולוגיה המודרנית ניתן לקיים את הפגישה באמצעות סקייפ או זום, או ממשקים אחרים ONLINE.

אז מה באמת טוב בזה?

כשכל החניות, שווקים, קניונים סגורים מה שנשאר זה לעשות הזמנות דרך האתר, ושם בדיוק אנחנו נכנסים, בחודש האחרון קיבלנו עשרות פניות לפתח חנויות וורדפרס כמה שיותר מהר שיוכלו להמשיך להחזיק את עצמם פעילים ולעשות קצת הכנסה, לא משנה מה אתם מוכרים, יש לכ לקוחות קבועים שמאוד רוצים את המוצרים שלכם, את החיוך, את ה "שלום דוד, בוקר טוב" ובל המצב אנחנו לא רוצים לנתק את הקשר עם הלקוח שלכם, כי עכישו יש ללקוחות את כל הזמן שבעולם למצוא פתרונות אחרים.

זה הזמן להרים חנות בוורדפרס ולהתחיל לעבוד עם משלוחים ללקוחות שלכם.

זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?