בחירת תבנית מתאימה לאתר וורדפרס שלכם

בחירת התבנית הכי מתאימה לבלוג שלכם קובעת את העתיד של האתר שלך. לא רק שנושא טוב עושה רושם ראשוני טוב למשתמש שלך, אבל זה עוזר גם לקידום האתר שלך (SEO).

כן המבנה של העיצוב שלך משחק תפקיד מרכזי בקידום במנועי חיפוש. במאמר זה, אנו נשתף את המומחיות שלנו בבחירת עיצוב שנכון עבור העסק או הבלוג שלכם.

בחרו תבנית שמתייחסת לענף שלכם

אתם צריכים לבחור תבנית נושא שמתייחסת לנישה או לעסק שלכם. אם יש לך בלוג על ספורט, אז ישנם תבניות שנועדו לתחום זה. עבור רוב הבלוגרים, האפשרות היא מאוד פשוטה כפי שהם בוחרים נושא שמאוד גנריות ורק להוסיף לוגו שמתאים. זה יכול להיות אופציה טובה עבור תקציב נמוך שרק מתחיל. ויש הרבה כאלו חינמיות.

בדוק עבור תאימות דפדפן

תמיד לוודא שערכת העיצוב החדשה שלך תואמת את כל הדפדפנים יחד עם לW3. יש אנשים שאולי מצביעים על כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי דפדפנים ישנים כמו האינטרנט אקספלורר 6 אם זה לא עובד.ורוב מעצבי תבניות כיום מתעלמים תאימות Internet Explorer 7 ומעלה. עדיף כמובן למצוא תבנית שתומכת בכמה שיותר דפדפנים.

להיות מודע לתנאי שימוש

כאשר אתה בוחר תבנית חינמית לשימוש מסחרי או חופשי, יש לוודא שאתה מודע לתנאי שירות. ישנם אלפי נושאים בחינם בשוק וחייבים לבדוק את תנאי השימוש, שלא תתחילו להרים אתה ותחטפו תביעה כזו או אחרת.

בהצלחה…

 

 

 

 

תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?