בנייית אתר בוורדפרס – 60 מיליון לא טועים

אני לא יודע מה אתכם אבל אם אתם חשבת איי פעם שוורדפרס זו  מערכת של בלוגים בלבד יש לכם טעות גדולה. 60 מיליון אנשים לא טועים. אם יותר מ 100,000 אתרים כל יום וורדפרס לוקח נתח ענק של 19% בתחום בניית אתרים, למה?…

הנה כמה נתונים שיעמידו לכם את השערות:

כמה אנשים גולשים בבלוגים של וורדפרס?

יותר מ 409 מיליון אנשים גולשים ביותר מ 14.4 מליארד דפים בכל חודש.

כמה הודעות מתפרסמים?

משתמשים המייצרים כ 42.6 מיליארד פוסטים חדשים ו51.6 מיליארד תגובות חדשות בכל חודש. אפשר לראות את הנתונים כאן

מי משתמש בוורדפרס?

NBC,TED,CNN,CBSUPS ועוד גדולים אחרים…

כיום יותר ויותר עסקים קטנים וגדולים כאחד מעדיפים את וורדפרס כמערכת הניהול שלהם והסיבות ברורות. קל לתפעול. תוספים בחינם, תומך בכל השפות, קוד פתוח לשינויים ואחלה תבניות שאפשר לקנות ממש בזול.

בניית אתר וורפדרס לחנות באינטרנט או למספרה עושה את החיים הרבה יותר קלים למשתמשים שרוצים לנהל ולהיות הבעלים של האתר שלהם על כל שינוי ולא להיות תלויים בתכנת כזה או אחר או חברת שנותנות מערכות ניהול תוכן מאוד מוגבלות ואין לך אפשרות לצאת משם ולשמור על התכנים שלכם בצורה מועילה.

הקצב בו וורדפרס מתפתח הוא כל כך מהר שאנחנו בתוך מפתחים לפעמים לא עומדים בקצב. כולם מבינים את הפוטנציאל האדיר בתוך מפתחים וכולם מבינים את התועלת האדירה בתור משתמשים.

אם זה סנכרון לפייסבוק או טוויטר אם זה הזנה ושליחת תכנים מצד ולצד שלישי, גוגל אנליטיקס ועד הרבה פיצ'רים מעניינים, וורדפרס זה המקום שבו תמצאו את נחת הרוח שלכם.

לא רק זה אלה שאפשר להרים תכנים לאתר שלכם כולל תמונות, סרטונים, אישור תגובות, וניהול כל המערכת דרך הנייד שלכם מהאפליקציה החינמית שלמגיעה עם מערכת הוורדפרס שלכם.

טוב אין לי עוד מה להגיד על זה – אני מאוהב…

 

 

תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?