האם אתה בוס טוב באתר שלך כמו במשרד שלך ?

אפריל 5, 2012
Posted in בלוג
אפריל 5, 2012 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות

האם כל בעל עסק שמכבד את הלקוחות שמגיעים אליו למשרדו, יכבד גם את הלקוחות שמגיעים לאתר שלו. מעניין… #$ ?

כמה אנשים באים אליך למשרד או רוצים את שירותך מבלי לדעת מי אתה, מה אתה יודע?, איזה מקצוען אתה?, המלצות וכו'. אף לקוח לא יגיע אליך למשרד סתם ככה אם לא שמעו איזה מילה טובה או המליצו עליך אחרים בחום (ברוב המקרים). וזה דבר שצריך לחשוב עליו טוב טוב לדעתי.

כי לקוחות שכבר מגיעים אליך למשרד ופינו זמן בשבילך, ועד שמצאו חנייה, ואם אתה בעיר הגדולה זה גם פקקים. אז אני בטוח שאחד כזה יתקבל בברכה אצלנו במשרד עם חיוך ג-ד-ו-ל וקפה, וספה טובה לשבת (שיהיה לו נוח) ואתה מקשיב לצרכיו וכמובן ומספק את שירותך ללקוח. וכל זה לא עלה לך כלום, רק הלקוח קיבל את ייסוריי הפגישה החשובה ועוד אחרי זה הוא צריך לשלם על זה. כי אתה יודע שיש לך לפחות חצי שעה איתו, והוא כבר חצי רגל בפנים כמו שאומרים. (כי מה עכשיו הוא יעבור את זה שוב, את כל הריצות האלו?)

וכאן יש קונפליקט גדול מאוד עם בעלי עסקים רבים שלא מודעים לנושא. כי אם חושבים על זה. היום יש לנו אינטרנט ויש גם גוגל ובשנייה אחת אני יכול למצוא עורך דין ושנייה אחרי אני יכול לחפש מסעדה טובה, או אינסטלטור ליד הבית. וזה מה שכולם עושים. ואם נראה להם המידע שהם מקבלים מגוגל הם יתקשרו ואם לא אז הם יתקשרו למישהו אחר.

ומה שמדבר כאן זה לא הטעם או המקצועיות או הידע שלנו אלה צורת ההגשה. את המקצועיות הם ידעו אחרי ואת הטעם הם יחוו לאחר שיזמינו.

אם תביא לאישתך חבילת שוקולד ב 10 שקל אבל תעטוף את זה בקופסה גדולה היא גם תשמח מאוד. והרעיון ברור. זה לא השוקולד זה איך הבאת לה את זה.

איך האתר שלך נראה? אם יש לו עטיפה יפה אפילו שזה לא שווה כלום אז אתה בסדר גמור. אם לא אז….

וכאן אפשר לראות בבירור שמי שהאתר שלו נראה על הפנים ככה הוא משקף את העסק שלו "על הפנים" ואם כל אחד יתבונן בזה הוא יראה שגם אנחנו נוהגים כך כל הזמן בחיים. מסעדה שלא נקייה ומסודרת אנחנו לא נוכל שם, עורך דין שנראה מוזנח ומרושל אנחנו לא נשתמש בו ועל זה הדרך… וזה מבלי לדעת על הקישורים שלו ומבלי לדעת את טעם הסושי של אותה מסעדה.

אז למה האתר שלך נראה ככה?. ואני בטוח שכולכם בעלי מקצוע מעולים ונחמדים, רק חבל שהכרטיס ביקור שלכם נראה הפוך לפעמים.

ותחשבו על זה….

,
זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?