האם יש ערך לתגובות באתר הוורדפרס שלי ?

אוגוסט 21, 2014
אוגוסט 21, 2014 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: < 1 דקה

ממש נחמד לקבל תגובה חדשה בבלוג שלכם. זה אומר שמישהו קורא את הפוסט שלך כדי להקליד את מילות ספורות בתור תגובה. זה די נחמד! אלא אם כן זה ספאם או מישהו שמנסה להיות להכניס קישור לקדום האתר שלו ואז זה לא כל כך נחמד. למרות זאת, תגובות בבלוגים הפכו לסוג של אטרקציה בין הגולשים לבעל האתר.

השאלה היא האם זה נותן לאתר שלי ערך מוסף מסוים או שזה סתם בזבוז זמן? ונביא כאן בקצרה כמה היבטים לנושא

הרבה אתרי וורדפרס ביטלו את אפשרות התגובות לאתרי הוורדפרס שלהם, ולמה? יותר מדי עבודה, חוסר זמן, ולא מעניין לפעמים. מצד שני הרבה חושבים שתגובה זה כמו תפיחה על השכם על מה שכתבתם וזה עזר להם מאוד, אז יש כאלו שיקחו את הדקה וחצי לכתוב תודה.

לצערינו ברוב המקרים זה לא ככה, בטח לא באתרים תדמיתיים ששם מריצים בלוג למטרות קידום והזרמת תנועה לאתר שהתוכן שם לא ממש מעניין ואין ערך מוסף רציני לתכנים האלו. מאמרים שקונים ב 25 ש"ח פחות או יותר (מה כבר אפשר לצפות?).

ולא לשכוח שלפעמים יש הרבה שאלות, ואנשים מעדיפים לקבל הכל בחינם אז צריך גם להשיב לתגובה ולמי יש זמן?

אבל במקרה שיש לכם בלוג שבאמת נותן מידע על התחום שלכם (שאתם כותבים) יש ערך מוסף גדול ברוב המקרים על תגובות הגולשים וזה יכול לבנות את המוניטין והרמה של האתר שלכם כשיש תגובות מסוג זה. ככה הם שואלים, אתם עונים לעניין וזה נותן חשק לאחרים לעשות את הבלוג שלכם מאוד זורם ובאמת נותן מענה (מהיר) לשאלות הגולשים.

יש לזכור שאם כן החלטתם להשאיר את התגובות אם יוצרים מצב שבו אתם נותנים לגולשים שלכם לתת עליכם ביקורת טובה או לא.

יתרון נוסף להשארת התגובות זה אם עונים מיד כשמקבלים תגובה על איזה נושא שבאתר, זה מראה שאכפת לכם מהבלוג שלכם, ואתם כן מערבים אנשים אחרים בדעות שלכם.

את הנושא הזה אפשר לקחת לשני מקומות, הכל תלוי בכם כמובן.

זמן קריאה למאמר זה: < 1 דקה
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?