הטמעת עיצוב אתר למערכת וורדפרס – תהליך…

הרבה עסקים שרוצים לשקף את העסק שלהם בצורה שהם רוצים בדרך כלל לוקחים מעצבת אתרים לעיצוב האתר שלהם ליצור יש מאין.
במאמר מוסגר אני רוצה לציין שלעצב אתר מאפס זה לא עבודה קלה וצריך להיות  מאוד יצירתי ומקצועי בנושא, אבל מצד שני צריך להיות גם מאוד שיווקי ואת השילוב הזה לא קל למצוא אצל כל מעצב או מעצבת אתרים, כי שם הכל מתחיל. איפה יעמוד כל אלמנט, איזה צבעים, פונטים, גודל, מיקום, תפריטים, באנרים מתחלפים והרשימה עוד ארוכה.

בכל אופן זה רק בסוגריים כי מעצבים יש הרבה אבל שילוב של שניהם לא ממש כיום אבל זה מתחיל לגדול ולהתפתח שמעצבי אתרים היום יותר נכנסים לנושא כי הם מבינים שזה הכרחי לעצב רעיון בצורה שיווקית שמניע לפעולה.

עכשיו מבחינה טכנית, לקחת את כל הרעיון של בעל העסק עם המעצבת ולהטמיע אותו לוורדפרס זו עבודה לא פחות קשה מהמעצבת כי אחרי כל אלמנט עיצובי עומדים פונקציות כאלו ואחרות שיוצרים פעולות כאלו ואחרות מאחרי הקלעים. ולא רק זה אלה מתכנת וורדפרס טוב יאפשר לבעל האתר לשלוט על כל זה בתוך מערכת הניהול.

לדוגמא: אם יש מצגת תמונות בעמוד הבית בעל האתר ירצה דרך נוחה וקלה להחליף תמונות בעתיד כשירצה, וכך על כל דבר ודבר באתר. כמו טפסים, האנרים, לוגו, תמונות, סרטים במיקומים שונים.

וכאן נכנס תפקיד המתכנת שצריך וחייב להכיר את וורדפרס בצורה טובה מאוד להביא למשתמשים ובעל האתר את החוויה השימושית הטובה ביותר, הקלה ביותר והנוחה ביותר.

וזה דורש ידע מעמיק ב:

PHOTO SHOP, CSS, Java Script, PHP, Ajax, התאמות לדפדפנים שונים ועוד…

מתכנת חייב לדעת את כל הדברים האלו בשביל להביא תוצאות טובות.

עכשיו אפשר לעשות חשבון פשוט לפני שפונים למעצב אתרים וצריך לוודא שהמעצב מבין בשיווק אינטרנט וכמה שיותר מבין זה יותר טוב לכם כי אם העיצוב לא יהיה שיווקי מספיק לקריטריונים של האינטרנט כיום אתם תמצאו את עצמכם עם אתר אולי יפה אבל ללא פניות מלקוחות אם זו המטרה וללא שיווק העסק שלך באינטרנט שלמטרה זו הוקם האתר.

וכאן נכנסים לעניין של התבניות של וורדפרס – אבל זה במאמר הבא.

בהצלחה…

תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?