העברת אתרים מ WIX לוורפרס, רעיון טוב?

יוני 6, 2016
Posted in בלוג
יוני 6, 2016 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות

העברת אתרים עם העיצוב מ WIX לוורפדרס התחיל להיות דבר שבשגרה, הסיבות הם: מוגבלות עם פונקציות ומורכבות, אין גישה לקוד, מורכבות עם העיצוב ובעיה הכי גדולה סריקה במנועי חיפוש.

כבר בשנת 2015 לפני יותר משנה יצאה הודעה שגוגל מסדרת (מתקנת) את בעיית הנראות מול מנועה החיפוש google.com שיסרוק את אתרי ב wix בצורה יעילה (אפשר לראות כאן את הכתבה).

נו אז עברה שנה ומה? עדיין אותה בעייה, אתרי WIX אינם נסרקים כמו שצריך ובאתר שלהם, WIX אומרים שלוקח 3 חודשים לסריקת האתר, אם הם אומרים 3 חדשים מה נשאר למקדם אתרים לעשות ?

בכל אופן, לא באנו להגיד אם WIX זה טוב או לא, מה שבטוח זה רחוק ממה שצריך להיות מהבחינות האלו. כיום יותר ויותר לקוחות מבינים שלהגיע לרמה טובה עם אתר שיווקי ומניע לפעולה מצריך הרבה עבודה ב WIX ומחפשים להם פלטפורמה יותר גמישה. ומי לא עושה עבודה טובה יותר מוורדפרס?

יש לכם אתר ב WIX ורוצים להעביר אותו לוורדפרס נוכל לעזור לכם לעשות את זה בקלות וביעילות.

אם אתה מפעיל כרגע אתר ב-Wix ושוקל לעבור לוורדפרס, אתה לא לבד. וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן (CMS) הפופולריות בעולם, ולא בכדי. זה רב תכליתי, ניתן להתאמה אישית ומציע מגוון תוספים וערכות נושא שיעזרו לך ליצור אתר שמתאים לצרכים שלך. במאמר זה נדריך אותך בתהליך של הפיכת האתר שלך מ-Wix ל-WordPress.

שלב 1: ייצא את התוכן שלך מ- Wix

הצעד הראשון בהעברת האתר שלך מ-Wix לוורדפרס הוא ייצוא התוכן שלך. כדי לעשות זאת, היכנס לחשבון Wix שלך ונווט לתפריט "פעולות אתר". משם, בחר "ייצא אתר" ופעל לפי ההנחיות לייצא את תוכן האתר שלך.

שלב 2: בחר מארח אתרים והתקן וורדפרס

לאחר ייצוא התוכן שלך מ- Wix, תצטרך לבחור מארח אתרים ולהתקין את וורדפרס. ישנן חברות אירוח אתרים רבות המציעות אירוח וורדפרס, אז בצע מחקר כדי למצוא את האחד המתאים ביותר לצרכים שלך. לאחר שנרשמת לתוכנית אירוח, עקוב אחר הוראות הספק להתקנת וורדפרס.

שלב 3: בחר ערכת נושא וורדפרס

כעת לאחר שהתקנת וורדפרס, הגיע הזמן לבחור ערכת נושא לאתר החדש שלך. וורדפרס מציעה מגוון של ערכות נושא חינמיות ומובחרות שתוכלו לבחור מהן. שקול את המותג שלך, קהל היעד וסוג התוכן שתפרסם בעת בחירת נושא.

שלב 4: ייבא את התוכן שלך לוורדפרס

עם ערכת הנושא שלך, הגיע הזמן לייבא את התוכן שלך לוורדפרס. לשם כך, נווט לתפריט "כלים" בוורדפרס ובחר "ייבוא". משם, בחר את קובץ הייצוא של Wix ופעל לפי ההנחיות לייבא את התוכן שלך לוורדפרס.

שלב 5: הגדר את הדפים והפוסטים שלך

כשהתוכן שלך מיובא לוורדפרס, הגיע הזמן להגדיר את הדפים והפוסטים שלך. זה כרוך ככל הנראה בעיצוב ועריכה כדי להבטיח שהתוכן שלך יוצג כהלכה באתר החדש שלך. נצל הזדמנות זו כדי לבצע אופטימיזציה של התוכן שלך למנועי חיפוש על ידי הכללת מילות מפתח רלוונטיות ומטא תיאורים.

שלב 6: הפנה מחדש את כתובות האתרים הישנות שלך לאתר הוורדפרס החדש שלך

כעת, כשאתר הוורדפרס החדש שלך פועל, תצטרך להפנות מחדש את כתובות האתרים הישנות של Wix לכתובות האתרים החדשות של וורדפרס. זה מבטיח שכל הקישורים לאתר הישן שלך ימשיכו לעבוד, ושמנועי החיפוש יוכלו להוסיף בקלות את האתר החדש שלך לאינדקס. אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת הפניות 301 באמצעות תוסף כמו Redirection.

לסיכום, הפיכת האתר שלך מ-Wix לוורדפרס הוא תהליך פשוט שיכול לשפר מאוד את הפונקציונליות וההתאמה האישית של האתר שלך. על ידי ייצוא התוכן שלך מ-Wix, בחירת מארח אינטרנט וערכת נושא, ייבוא ​​התוכן שלך לוורדפרס, הגדרת הדפים והפוסטים שלך והפניה מחדש של כתובות האתר הישנות שלך, אתה יכול ליצור אתר חדש לגמרי שמתאים יותר לצרכים ולמטרות שלך.

זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?