וורדפרס ואיביי eBay מסונכרנים יתרון ענק לשתי חניות ברשת

מאי 3, 2013
Posted in בלוג
מאי 3, 2013 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: < 1 דקה

היום אני הולך לספר לכם משהו מדהים למי שמבין eBay או יש לו חנות ב eBay.

יש הרבה לקוחות שיש להם חנות ב eBay והיו רוצים לקחת את המוצרים שלהם מ eBay לאתר וורדפרס עם סליקה. עצם המחשבה שצריך לבנות אתר ולהתחיל להכניס מוצר מוצר באופן ידני הוריד את המשתמשים מהרעיון, ובצדק! זה לוקח הרבה זמן תמונות, תאור מוצר, מחיר, קטגוריות, כמות, מלאי, משלוחים ועוד ועוד..

לפני כמה שבועות פנה אלי לקוח עם יותר מ 8000 מוצרים ב eBay ורוצה להעביר אותם לאתר וורדפרס עם סליקה ולמכור אותם בצורה נפרדת (ebay לוקח 12% על כל מכירה). וככה לחסוך את העמלות גם של eBay וגם של PAYPAL

ולא רק זה, הוא רוצה שכל המלאי שיש לו ב eBay יסונכרן עם המכירות באתר כולל מחירים, אוקשנים סגורים, משלוחים, כמות, הזמנות וכו'… נו מה אתם אומרים #? אפשרי ?

להעתיק את כל המוצרים אחד אחד זה לא הגיוני. אבל הרעיון ברור אם כבר יש לכם חנות ב eBay עם הרבה מוצרים אתם מפספסים כאן משהו ע-נ-ק אם לא תמשכו את המוצרים שלכם לאתר משלכם. תחשבו ש 8000 מוצרים שיש ב eBay יופיעו ברשת באתר נפרד, וככה תוכלו להכפיל את המכירות שלכם. כל חנות עם הרבה מוצרים תתקדם ביעילות מהירה לתוצאות אורגניות.

לא רק זה, אלה שגם דרך האתר שלכם תוכלו לשלוט בכל האוקשנים בחנות ה eBay שלכם כולל הזמנות, מעקבים מלאי, קופונים, משלוחים ועוד.

נו נו… אחלה חלום… יש דבר כזה ? התשובה היא כן יש דבר כזה ואני עשיתי את זה ומוכן לעזור לכם להגיע לאותו רעיון. פיתוח API של eBay מאפשר את כל הדברים האלו יחד עם שילוב של סקריפטים אחרים. (בל אופן אלו עניינים טכניים).

וככה יש לכם שתי חניות עם כפול מוצרים מסונכרנים אחד עם השני בזמן אמת… בהצלחה – אם יש שאלות אני כאן!

בכל אופן אני אפרסם את האתר בקרוב שתוכלו לראות בעצמכם את התוצאות.

 

זמן קריאה למאמר זה: < 1 דקה
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?