כיצד לבחור מפתח אתרי וורדפרס שיודע מה הוא עושה?

יולי 22, 2019 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות

האתר שלך הוא אחד הנכס החשוב ביותר עבור העסק שלך המאפשר לך להציג את מותג, המוצר, או השירות שאתה מציע למשוך לקוחות לעסק, להפיץ ולאחסן מידע, ישי כאלו שגם מנהלים את אנשי הקשר שלהם ואת הפרויקטים שלהם בתוך האתר.

אם אתם הולכי על וורדפרס את צריכים מפתח לבניית אתר הוורדפרס שלכם. כאן נדון בכמה מהגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מפתח אתרי וורדפרס בעל יכולת טובה המבוסס על הניסיון שלו.

חפשו מפתח אמיתי

במקום למסור את הפרויקט שלך למישהו לא ידוע מבלי לדעת מי יעבוד על הפרויקט שלך, ודא שאתה מכיר את המפתח על ידי שיחת טלפון, צ 'אט סקייפ, וואטאפ, דוא"ל וכו'.

קבל פרטי קשר תקפים

הקפד לקבל כתובת אימייל או טלפון תקינים של מפתח הוורדפרס שאתה רוצה לשכור. חשוב להיות מסוגל להגיע למפתח במקרה שאתה צריך אותו בדחיפות.

בקשו המלצות

מפתחת וורדפרס מנוסה ומקצועי יכול בקלות לספק המלצות לקוחות אמיתיים או הפניות זה תמיד טוב. גם פייסבוק וגם גוגל הם המקורות הטובים ביותר עבור ביקורות טובות או לא, שכן קשה מאוד לזייף את הביקורות באתרים אלה וזה משהו שהרבה חברות עושים לצערי.

בדוק את התיק העבודות

מפתח וורדפרס טוב צריך להיות מסוגל לספק דוגמאות אמיתיות של עבודות שהוא פיתוח והושלמה בהצלחה (כמו כאן). ללא תיק עבודות אתה נמצא בסיכון של שכירת פרילנסר חסרי ניסיון אשר רק התחיל לעבוד או ריסלרים שמעבירים את העבודה הלאה וגוזרים קופון וזה טלפון שבור.

זמן תגובה מהיר

כאשר מדובר שכירת מפתח וורדפרס אמין, ודא שאתה מקבל תגובה בזמן קצר ולא אחרי שבוע. הרבה מפתחי אתרי וורדפרס עוסקים במספר פרויקטים כל הזמן ועם לקוחות רבים בו זמנית, ולכן הם לא תמיד יכולים לספק מענה מהיר כדי לענות על הבקשות שלכם בזמן. ודא שלא נדרשת יותר מ -48 שעות כדי להגיב לשאלה שלך.

מפתח שיודע קוד

כאשר מדובר בשכירת מפתח וורדפרס חשוב שיש לו הבנה ברמה טובה מאוד של כל היבטי הליבה של פלטפורמת וורדפרס. המפתח צריך להכיר את המערכת הכוללת תוספי וורדפרס, אבטחת אתרי וורדפרס, שדרוגי הליבה, פיתוח נושא מותאם אישית,בניית תוספים, PHP, javascript ועוד…

צריכים מפתחי וורדפרס באופן מיידי ? לחצו כאן

זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?