כיצד להפסיק הודעות דואר זבל שנשלחו באמצעות טופס יצירת קשר 7 (contact form 7)

נובמבר 28, 2018 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: < 1 דקה

כל אתר וורדפרס חדש שעולה לאוויר 90% מהסיכויים שיש לו תוסף יצירת קשר contact form 7 לטפסי יצירת הקשר שלו, הבעיה מתחילה חודש אחרי שהאתר עולה לאויר ומתחילים לקבל דואר זבל שעולה מ 1-5 ליום לעשרות ביום (בעיקר בשפה הרוסית).

אז מה עושים ? אני מביא לפניכם 3 דרכים לטפל בבעיה בקלות כי גם חברת האחסון שלכם לא תעזור לכם בנושא הזה כי זה לא אחריות שלהם. אז הנה ה 3 תוספים שאתם יכולים לבער את הנגע.

 1. Akismet – התוסף החמוד הזה בודק את התגובות שלכם ואת טופסי יצירת הקשר שלכם מול מסד נתונים גלובלי של דואר זבל כדי למנוע את האתר שלך מפני פרסום תוכן זדוני. התוסף בודק באופן אוטומטי את כל התגובות או את שליחת יצירת הקשר  ומסנן את אלה שנראים כמו דואר זבל ובלי להטריד אותך בכלל.כדי להפעיל יהיה עליך להירשם עם Akismet ולקבל מפתח API. מפתחות אלה הם ללא תשלום עבור בלוגים ואתרים אישיים. (תתקינו את התוסף ותמשיכי משם, זה לא מסובך).
  אבל זה לא יכסה את כל הבעיה ב 100% אז נמשיך…
 2.  התקינו את התוסף הזה: טופס יצירת קשר 7 Honeypot Plugin
  תוספת זו לטופס יצירת קשר 7 מוסיפה פונקציונליות בסיסית של שדה נסתר בתוך הטפסים שלכם שלא נראה בטופס הרגיל באתר (ככה שזה לא מצריך ממכם שוב תכנות או משהו כזה), וכשהרובוטים שממלאים את הטפסים שלכם הם חושבים שזה שדה שצריך למלא, ברגע שהם ממלאים את זה התוסף יודע שזה ספאם וההודעה לא תשלח, מגניב לא?.
 3. אם שהי התוספים לעיל לא עזרו לכם, אז המצב יותר קשה ונצטרך לשים קפצ'ה, אתם יודעים הריבוע שאומר לכם "אני לא רובט", זה גם תוסף של יצירת קשר 7 אבל יותר מורכב להתקנה.
  הנה קישור לתוסף, תתקינו ותעקבו אחר ההוראות.
  קישור לתוסף
  קישור להסבר איך להתקין

בהצלחה

זמן קריאה למאמר זה: < 1 דקה
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?