לגולשים היום אין סבלנות יותר מ 5-10 שניות למצוא את מה הם מחפשים בגוגל – האם אתה שם ?

כמה שהקידמה שלנו מתרחבת הסבלנות שלנו הולכת ונגמרת, הכל הפף להיות מהר מהר ואין זמן לאף אחד, אני לא מדבר על "לעצור רגע ולהתבונן" הצחקתם אותי, אבל אפילו לקרוא את התוצאות שעלו להם במנועי חיפש זה כבר עיכוב לגולש (ואני אחד מהם) אני רוצה את מה שאני מחפש עכשיו ומהר ובתוצאה הראשונה!

מזה אפשר ללמוד עד כמה החיפוש חייב להיות ממוקד יותר, ספציפי יותר, ומדוייק יותר – כי אין זמן לחפש אפילו! 

היום רואים בבירור איך הגולשים מוסיפים למוצר או לשירות שהם מחפשים את הדגם שלו או את העיר שהם נמצאים בה, לדוגמא: "מחשב DELL 620 רמת גן" או "בניית אתרים רחובות" וזה מסיבה אחת פשוטה, אין זמן אני רוצה את זה עכשיו ומהר, אז הכי מהר זה ליד הבית שלי או הכי מהר למצוא זה את הדגם הספציפי הזה, ובזה יש הרבה יתרות למחפש שחוסך לו הרבה זמן וגם כסף!

ומה עם בעלי העסקים?

אבל יש עוד צד בנושא לבעלי עסקים באינטרנט, שנראה לי שכאן הם מפספסים משהוא גדול ולא שמים לב ואני אסביר…

אין צורך בקידום למוצר עם דגם, ברוב המקרים אם זה מופיע בכותרת של העמוד או המוצר שלך גוגל יתפוס את זה לתוצאות האורגניות בלי שום בעיה לדוגמה "מחשב DELL 620" – כל הרעיון של מנועי חיפוש הוא להביא ללקוח את מה שהוא חיפש בתוצאות הראשונות מול העניים, בלי עיכובים! כי אין זמן זוכרים?

צריך לזכור!

מנועי חיפוש צריכים אותנו יותר ממה שאנחנו צריכים אותם, בלי המידע שלנו הם לא שווים כלום, והסיבה שגוגל מאד פופולרי כי הוא מביא תוצאות טובות, ולמה? למה האתר שלך יהיה לפני? לינקים? מאמרים? קישורים?  פייסבוק? כן גם אבל זה לקידום מונחים גלובלים וכוללים כמו הובלות, שיפוצים, בגדי ילדים וכו' אבל אם תקחו כל מונח מהמונחים האלו ותוסיפו לו עוד מילה למיקוד המוצר כמו עיר או דגם, אתה אולי תקבלו פחות תנועה אבל ההמרות שלכם יהיו הרבה יותר טובות וזה בלי לשרוף זמן וכסף, ומריטת שערות למה האתר שלי לא זז? וההוא השיג אותי? והעיפו אותי לעמוד שלישי? וכו' וכו'

מנוע חיפוש כמו גוגל יורד לעובי הקורה בעניין הזה ונותן למחפש את האפשרות למצוא את מה שהוא מחפש מתחת לאף שלו ממש.

כי מי שמחפש מוצר ודגם ועיר זה 90% לקוח שיודע מה הוא רוצה והוא צריך את זה עכשיו ואם אתה שם במחיר טוב זכית!

אני מקווה שהרעיון ברור בדרך כזו כל עסק יכול להתקדם באיזור שלו ולמתג את האתר שלו יותר ביעילות.

למשתמשים במערכות וורדפרס זו משימה קלה הכל מובנה בפנים לדברים מסוג זה. בבניית אתר ב וורדפרס את יכול להיות רגוע שהסריקות של מנועי חיפוש יהיו חוויה גם להם וגם לך!

בהצלחה 🙂

תפריט
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?
Call Now Button