למה וורדפרס הוא פלטפורמת אתר האינטרנט הטובה ביותר

ספטמבר 25, 2012
Posted in בלוג
ספטמבר 25, 2012 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות

ישנן דרכים רבות ושונות של בניית אתר אינטרנט, אתה יכול לרכוש תוכנה סטנדרטית בתעשייה כמו Dreamweaver ולקחת קורסים כדי להבין איך להשתמש בה, או שאתה יכול להשתמש בתוכנה לניהול תוכן כגון וורדפרס שמאפשרת לך להגיע במהירות ובקלות לתוצאות שאתה מחפש.

זו אחת הסיבות מדוע רבים בחרו בוורדפרס כפלטפורמת אתרי האינטרנט הטובה ביותר בעולם למתחילים ומקצוענים כאחד.

עם וורדפרס, אתה מקבל מערכת ניהול שלא קשה להתקין, ולגשת להרבה תבניות בחינם או בתשלום והאתר שלך ייראה מקצועי כבר מהרגע הראשון. יתר על כן, יש מגוון רחב של תוספים  שניתן ליישם בקלות לאתר כדי להפוך אותו ליותר ידידותי למשתמש שכתבו מתכנתים מכל העולם ואיתם אפשר לשכלל את האתר שלך ליותר ממה שאתה יכול לדמיין.

כל מה שדרוש לך הבעל אתר זה היכולת לכתוב, בלחיצה על כפתור ממש בקלום אתה יכול להוסיף תכנים, תמונות, סרטים ועוד… אבל, בגלל הגמישות שלה, אתה יכול ליצור אתר בסיסי או מתקדם כמו שאתה מרגיש, וככל שאתה לומד יותר על המערכת של וורדפרס, אז תוכל לנצל את המערכת לטובת האינטרסים שלכם.

הנה כמה היבטים על המערכת וורדפרס:

קוד פתוח:

משמעות הדבר הוא שזה בחינם, אנשים אחרים יכולים בקלות ליצור ערכות עיצוב, תוספים וכן הלאה כדי שתוכל להשתמש בהם והוא 100% גמיש.

וורדפרס מהירה להתקנה:

התקנת וורדפרס  ממש פשוטה (הנה סרטון) ובזה אתה חוסך הרבה זמן וכאב ראש ובלי להכנס לפרטים הטכניים של העניין.

 וורדפרס נותן פונקציונליות למשתמשים:

האם אתה עסק או ארגון שדורש יותר מאדם אחד כדי להוסיף תוכן לאתר קטן? שוב, וורדפרס יכול לעזור. זה מאפשר לבעל האתר להגדיר את המשתמשים עליהם לפרסם לאתר. מה עוד, שזכויות מסוימות יכולות להיות מיושמת על משתמשים אלה, כך שיש להם גישה לתוכן פרסום בלבד, ולכן לא יוכלו להתעסק עם הפונקציונלי של האתר, בקיצור הרשאות שונות לכל משתמש.

אתר ובלוג הכל בחבילה אחת:

זה דבר גאוני, גם אתר עיסקי וגם בלוג שנותן לגולשים להיות שותפים באתר שלך אם לתגובות, שאלות או משתמשים כמו שהזכרנו למעלה וכמובן שבלוג עוזר בקידום האתר.

גיבוי ואבטחת מידע:

וורדפרס היא קלה מאוד לגיבוי, ויש הרבה תוספים לאבטחה וגיבוי לבחירה כדי להפוך אותו בטוח יותר ממה שזה כבר.

אלה הם רק כמה מן הסיבות החשובות ביותר מדוע וורדפרס היא פלטפורמת אתרי האינטרנט הטובה ביותר בעולם, אבל יש עוד הרבה דברים שלא הזכרנו.

היום כבר כולם הבינו את הטעות איך לא בחרו את וורדפרס כמערכת לאתר שלהם. אם אתה אדם שצריך אתר אינטרנט, אבל אין לך זמן ותקציב מועט כדי להקים אחר אינטרנט, אז וורדפרס הוא החבר שלך הכי טוב שלא יאכזב אותך זו מערכת פנטסטית שמשתמים בה מיליוני אנשים ברחבי העולם.

וזה גודל וגודל כל יום…

,
זמן קריאה למאמר זה: 2 דקות
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?