מה זה SEO ? מידע כללי להבין מושגים…

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) הוא התהליך של שיפור נפח ואיכות התנועה לאתר אינטרנט ממנועי חיפוש בדרך ה "טבעית" או  "אורגני" או "אלגוריתמית" תוצאות החיפוש עבור מילות מפתח ממוקדות. בדרך כלל, כמה שהאתר יוצג יותר מוקדם בתוצאות החיפוש או כמה שהוא יהיה יותר מדורג במנוע חיפוש, יותר יבקרו אצלך באתר.Search Engine Optimization גם יכול להתמקד על סוגים שונים של חיפוש, כולל חיפוש תמונות, חיפוש מקומי ועוד…

כאסטרטגיה שיווקית להגדלת הרלוונטיות של אתר, קידום אתרים שוקל כיצד אלגוריתמי חיפוש עובד ומה אנשים מחפשים. מאמצי SEO עלולים להיות כרוכים בקידוד של אתר, מצגת והמבנה, כמו כן גם לתקן בעיות שתמנע מתוכניות מנוע החיפוש לאינדוקס מ spidering מלא באתר שלך. אחרים מתאמצים יותר לכלול הוספת תוכן ייחודי לאתר, להבטיח כי תוכן האתר יאונדקס בקלות על ידי הרובוטים של מנוע החיפוש, והפיכת האתר ליותר מושך למשתמשים.

מחלקה נוספת של טכניקות, הידועה היא "כובע שחור" Search Engine Optimization או spamdexing, שמשתמשים בשיטות כמו חוות קישורים של מילת מפתח וכו… נוטים לפגוע במנוע חוויית החיפוש של המשתמש. מנועי החיפוש מחפשים אתרים אשר מפעילים את הטכניקות האלו ורשאים להסיר אותם מהאינדקסים שלהם.

לאתחל "קידום אתרים" יכול להתייחס גם " search engine optimizer", מונח שאומץ על ידי תעשייה של יועצים מבצעי פרויקטים באופטימיזציה מטעם לקוחות, ועל ידי העובדים לבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש מהבית. מיטב מנועי החיפוש עשויים להציעSearch Engine Optimization בתור עצמאי או במסגרת השירות של מסע שיווק רחב יותר.

כי קידום יעיל עשוי לדרוש שינויים בקוד המקור HTML של האתר, Search Engine  טקטיקות של Optimization עשוי להיות משולב בתוך אתר אינטרנט ע"י פיתוח ועיצוב. המונח "מנוע חיפוש ידידותי" ניתן להשתמש כדי לתאר את העיצובים באתר האינטרנט, תפריטים, מערכות ניהול תוכן, כתובות אתרים, עגלות הקניות קלים לאופטימיזציה.

תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?