מה עדיף – דף נחיתה או קידום ארגני? דילמה…

אם יש לך מוצר שאתה רוצה לפרסם או למכור באינטרנט עומדות לפניך שתי אפשרויות עיקריות:

1 – לפרסם בקידום ממומן google adwords

2 – לבנות אתר ולקדם אותו בקידום אורגני

מה יותר טוב לעשות ? ויש בזה כמה וכמה היבטים שצריך לדעת ולקחת בחשבון, אני לא אביא את כולם כאן כי יש לא מעט, אבל אשתדל לתת לכם כמה שאפשר בזמן המוגבל שיש לי.

קידום ממומן היא אפשרות הנותנת לך להופיע בעמודים הראשונים של גוגל בתוצאות חיפוש של מילת החיפוש שהגדרתם לדוגמה "קידום אתרים". בקידום ממומן אתה צריך לבנות את המודעה בעצמך והתשלום עליה הוא לפי קליקים, זאת אומרת שכל קליק שמחפשים ילחצו על המודעה שלך אתה תשלם לגוגל סכום מסוים לפי מה שהם מחליטים כמובן.oragniככל שיש יותר תחרות והרבה מפרסמים על מילת החיפוש שלכם ככה הסכום יהיה יותר גבוהה וזה יכול להגיע ל 20 ש"ח להקלקה ויותר, תלוי במונח. ועוד שבמודעות ממומנות יש הגבלה של מודעות המופיעות בעמוד ראשון יש 3 למעלה (עם רקע צהבהב) ועוד 9 קטנות בצד ובדרך בוא מתבצע המיקום שלך הוא בדרך כלל רוטציה ממקום למקום, ואם יש יותר מ 11 מפרסמים זה יעבור לדף שני ושלישי ועל זה הדרך (לא תמיד אתה תופיע בעמוד ראשון בתוצאות אלה אם כן אתה תתן מחיר להקלקה יותר גבוהה מאחרים)

לעומת זאת בקידום אורגני אתה משלם למקדם אתרים שירים לך את האתר לעמוד ראשון (וכל אחר יש לו את הדרכים שלו שלא נכנס אליהם עכשיו אבל נניח שמדובר במקצוען) שבסופו של דבר אתה תגיע לעמוד ראשון בלי רוטציה ובלי תשלום לכל הקלקה.

מה היתרונות הקידום ארגני?

אחד הדברים בקידום ארגני שאנשים צריכים לקחת בחשבון שזה לוקח זמן, כמה זמן ? זה תלוי בתחרות אבל למונחים בדרגה קשה זה יכול להגיע ל 6 חודשים ויותר לפעמים.

אבל בגלל הזמן שזה לוקח, קידום ארגני יתאים רק לעסקים שמסתכלים לתווך ארוך יותר ולא לנסות משהוא חדש שהוא מטבלת אם זה ילך או לא. כי קידום אתרים ארגני זה אתגר ודורש שיתוף פעולה עם בעל העסק והמקדם או מתכנת שלו כל שבוע להערכת נתונים ולראות איך זה מתקדם.

מקדמי אתרים צריכים להיות בקיאים במה שקורה באינטרנט וחייבים לדעת קוד אם הם רוצים תוצאות טובות במינימום זמן! ויש שחולקים על זה ואומרים מה הקשר? ואני אומר לכם קחו את זה בחשבון. ני לא אסביר למה אבל המקדמים עצמם יודעים למה. בשינוי קוד פשוט באתרים מסוימים הם יכולים להועיל הקידום שלהם הרבה מאד.  (זה למה אני מקדם אתרים רק שאני בונה).

לסיכום אני חושב כך.

אם יש לך עסק מבוסס או רוצה להתבסס לתווך ארוך עדיף לך קידום אורגני. אם אתה רוצה לנסות ולראות אם בכלל האינטרנט זה משהוא שאתה יכול להרוויח ממנו, מודעות ממומנות יהיו יותר טובות בשבילכם כדי להריח את השוק.

מה שלא יהיה לשלם אנחנו נצטרך…:)

 

 

 

 

תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?