רשימת 10 מדינות ההקארים שאותם הייתם רוצים לחסום

פברואר 12, 2015 lior2020
זמן קריאה למאמר זה: 3 דקות

יש לכם אתר וורדפרס? אתם חייבים לקרוא את המאמר הזה.

ידוע שמערכת וורדפרס היא המערכת הטובה בעולם לבניית אתרים שגודלת ומתעצמת בכל יום, אבל נעזוב את זה כרגע.

עם כל המעלות שיש לוורדפרס להציע ישנם כמה דברים שצריך לקחת בחשבון ואחד מהם זה אבטחה… אבטחה… אבטחה.. או שיום אחד תקום בבוקר ותראה דגל של מעריצים מאוד גדולים שלנו.

וכן בכל מלחמה יבשתית יש גם מלחמה שרק נהיית יותר ויותר מתוחכמת מלחמת הסייבר קרי "פריצת אתרים" נו… אז צריך להתגונן. ולא נדבר על כל מה שצריך לעשות ויש מספיק.

אבל כן נביא דבר את אחד הדברים שיכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש ואלו המדינות, המדינות שמהם ההאקרים עושים לכם נזקים ולפעמים נזקים לאורך זמן.

אז אם האתר שלכם בעברית וקהל הלקוחות שלכם הוא ישראל אז ישנם מדינות שאתם יכולים וחייבים לחסום לתנועה.

ישנם שרתים בארץ שכבר עושים את העבודה בשבילכם וחוסמים את מדינות אלו. מה שבטוח זה כן משהו שאתם חייבים לעשות.

אז הנה הרשימה של המדינות הכי מסוכנות שמשם מגיעים 90% מההאקרים.

רשימת 10 המדינות מ 1 ל 10 ש 1 זה הכי מסוכן וכו…

1. סין

סין היוותה 41%  מתנועת ההתקפה, של העולם במהלך הרבעון הרביעי של שנה שעברה, מה שהופכת את המדינה המקום הראשון של התקפות הסייבר. חלקה של סין עלתה מ -33 אחוזים ברבעון הקודם ו -13 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד. נתונים על פי Akamai.

2. אמריקה – ארה"ב

ארה"ב היוותה 10 אחוזים מתנועת התקפות של העולם במהלך הרבעון הרביעי של שנה שעברה, לשים את המדינה במקום השני של התקפות הסייבר. ארה"ב ירדה מ -13 אחוזים ברבעון הקודם והתאמת שיעורו מהתקופה המקבילה אשתקד. ארה"ב היא ביתם של חבריהם של חלק מקבוצות בעולם הידועה ביותר לשמצה anonymous.

3. טורקיה

טורקיה היוותה 4.7 אחוזים מתנועת ההתקפה של העולם במהלך הרבעון הרביעי של שנה שעברה, וזה שם את המדינה במקום ה -3. חלקה של טורקיה עלתה מ -4.3 אחוזים ברבעון הקודם ונפלה מ -5.6 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד.

4. רוסיה

רוסיה היוותה 4.3 אחוזים מתנועת ההתקפה של העולם במהלך הרבעון הרביעי של שנה שעברה, וזה שם את המדינה במקום ה -4. חלקה של רוסיה ירד מ -4.7 אחוזים ברבעון הקודם ו- 6.8 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד .

לפחות 40 חברות, כולל אפל , פייסבוק וטוויטר היו ממוקדות בהתקפות זדוניות קשורות לקבוצה פלילית סייבר מבוסס ברוסיה או במזרח אירופה , על פי דו"ח בלומברג האחרון.

5. טייוואן והאיזור

טייוואן, היוותה 3.7 אחוזים מתנועת ההתקפה של העולם במהלך הרבעון הרביעי של שנה שעברה, וזה שם את האזור במקום ה -5. חלקה של טייוואן ירד מ -4.5 אחוזים ברבעון הקודם ו -7.5 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד.

בעוד טייוואן הוא מקור עליון של תנועת התקפה, הוא גם יעד פופולרי. מחקר על ידי חברת אבטחת Sophos מצא כי 12.7 אחוזים ממחשבים בטייוואן הותקפו על ידי תוכנה זדונית במהלך מחקר של שלושה חודשים בשנה שעברה .

6. ברזיל

ברזיל היוותה 3.3 אחוזים מתנועת ההתקפה של העולם במהלך הרבעון הרביעי של שנה שעברה, וזה שם את המדינה במקום ה -6. חלקה של ברזיל נפלה מ -3.8 אחוזים ברבעון הקודם ו -4.4 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד.

7. רומניה

רומניה היוותה 2.8 אחוזים מתנועת ההתקפה של העולם במהלך הרבעון הרביעי של שנה שעברה, וזה שם את המדינה במקום ה -7. חלקה של רומניה עלתה מ -2.7 אחוזים ברבעון הקודם ו -2.6 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד.

8. הודו

הודו היוותה 2.3 אחוזים מתנועת ההתקפה של העולם במהלך הרבעון הרביעי בשנה שעברה, וזה שם את המדינה במקום ה -8. חלקו של הודו ירד מ 2.5 אחוזים ברבעון הקודם ושל 3 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד.

9. איטליה

איטליה היוותה 1.6 אחוזים מתנועת ההתקפה בעולם ברבעון הרביעי של שנה שעברה, וזה שם את המדינה במקום ה -9 . חלקה של איטליה ירדה מעט מ -1.7 אחוזים ברבעון הקודם ו -1.9 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד.

10. הונגריה

הונגריה היוותה 1.4 אחוזים מתנועת ההתקפה בעולם ברבעון הרביעי של שנה שעברה, וזה שם את המדינה במקום ה -10. אחוז של הונגריה היה ללא שינוי מהרבעון הקודם ומקביל אשתקד.

המידע הנ"ל נלקח מ: www.bloomberg.com

 

זמן קריאה למאמר זה: 3 דקות
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?