תמיכה ותחזוקת אתרי וורדפרס

עם ניסיון של למעלה מעשר שנים בתחום בניית אתרי וורדפרס אפשר להגיד בבטחון מלא "אנו מקצועיים בכל הנוגע לשירותי תמיכה ותחזוקה של אתרים בסוג אלו".
אנו מספקים ללקוחותינו את המומחיות שלנו כשירות, כך שלקוחותינו יוכלו להמשיך לדאוג לעסקי הליבה שלהם מבלי שהם צריכים לדאוג לפרטים הטכניים באתר הוורדפרס שלהם.

אנו מכוונים לצרכים של הלקוח ומציעים לכם שירותי תמיכה וייעוץ שיקלו עליכם במידה ניכרת ויציעו לכם ערך מוסף קונקרטי. אם עדיין אין לך אתר משלך ואתה עדיין מחפש ספק אירוח או עיצוב אתרים, אנו מציעים שרתים מהירים עוד יותר אבטחה בחבילות רגילות שיש כיום בשוק.

השרתים הקיימים שלנו כבר מוגדרים בצורה אופטימלית, מאובטחים וזמינים באופן מיידי. ברקע, ההגדרות הנכונות מבטיחות שהדפים שלך יהיו מהירים ומאובטחים ונמצאים ונסרקים בגוגל כהלכה.

אנו מספקים את כל השירותים הקשורים לתמיכה ותחזוקה של אתר וורדפרס כולל אירוח, התקנה והעברת אתרי וורדפרס קיימים לשרתים מאובטחים. תמיכה לאתרי וורדפרס לא רק ללקוחות שלנו וישנה אפשרות לתמיכה לאתרי וורדפרס אחרים.

תמיכת אתרי הוורדפרס שלנו מתוחזקים ומעודכנים, עם גיבויים יום יומיים דרך firewall, עדכון רכיבי הוורדפרס, תיקון באגים, עדכוני אבטחה, שדרוגי מערכת הליבה ועוד…
אנו גם מבטיחים שאתר הוורדפרס שלכם יהיה נטול באגים.

בין אם אתם מחפשים שירות תחזוקת אתרי וורדפרס חודשי ובין אם אתם זקוקים למשהו ספציפי יותר, אנו כאן כדי להציע לכם ייעוץ ועזרה בכל פעם שתזדקקו לסיוע מקצועי עבור אתר הוורדפרס  שלכם.

חסוך זמן ועלות ותן לנו לנהל את אתר הוורדפרס שלך!

תפריט
Call Now Button
נגישות
Open chat
שלום,
איך אפשר לעזור?