תוסף משלוחים לווקומרס לפי ערים או אזורים התוסף הכי מועיל שתמצאו למשלוחים

תוסף משלוחים לווקומרס הכולל את רשימת הערים ויישובים בישראל

שאני מאמין שכל מי שיש לו אתר מכירות שעושה משלוחים יעשה לו חיים קלים. תוסף ייחודי.

הבעיה במשלוחי ווקומרס

בוא נדבר על הבעיה במשלוחים בווקומרס, כשיש לכם אתר חנות בווקומרס אז הבעיה של משלוחים לפי ערים ואזורים מוכרת לכולנו, אם אתה לא מתממשק לחברות הגדולות ב API או תוסף (בדרך כלל צד שלישי) שכולל בתוכו את כל שמות הערים, יישובים, קיבוצים, מושבים וכו' ומחולק לאזורים (כמו UPS למשל), איך תגדיר מחירים לכל עיר או מושב בצפון, דרום?

אז כן, אתם יכולים להתחיל ליצור אזורים ולהזין לתוכם רשימות יישובים, ערים, קיבוצים וכו. ייקח לכם בערך 5 חודשים של עבודה (אם יש לכם את הרשימה המלאה).
כיום ישנם הרבה חברות משלוחים שנותנות פתרונות יותר זולים שאנחנו עובדים איתם כמו UPA שהרישמת ערים אצלם, הבעיה שאין להם תוספי וורדפרס או אוטומציה עם חיבור למערכת משלוחים בצורה פשוטה.

וגם אם יש, זה עולה הרבה כסף. אפשרות נוספת היא כשמקבלים הזמנה ועובדים עם חברות משלוחים שונות, צריכים למלא את פרטי המשלוח במערכת נפרדת של אותה חברת שליחויות ושם ליצור את המשלוחים כי אין להם תוסף לווקומרס. שזה כפול עבודה ובלגן.

אז מה עושה התוסף שלנו?

התוסף כולל בתוכו את רשימת כל היישובים, ערים, מושבים, קיבוצים וכו' מחולק ל-5 אזורים פנים ארציים, כמו צפון, דרום, מרכז וכו'…שבכל כל אזור ישנה רשימת ערים, מושבים, קיבוצים וכו' מחולק לפי אזורים שאפשר לנהל.

אז מה החידוש?

החידוש הענק שאתם יכולים לנהל באופן עצמאי את המחירים לפי אזורים, לדוגמה אזור דרום הכוללים בתוכו X יישובים וערים ומושבים וקיבוצים במחיר משלוח של 50 ש"ח, אזור צפון מחיר משלוח 40 ש"ח, כמובן שכל אזור כולל בתוכו רשימת ערים ויישובים שמקבלים את המחיר מהאזור עצמו.

אפשרי לעשות את זה באופן עצמאי בווקומרס לא?

בטח שכן, רק שאתם תצטרכו ליצור אזורים, ולהזין בתוכו רשימת ערים, ישובים, מושבים, קיבוצים, וכו… אם יש לכם זמן לזה אחלה! לדעתי זה יקח לכם לפחות חודשיים אם אין לכם רשימה מסודרת (הכי קל זה לעבור על המפה של גוגל). החיסרון בזה הוא שאם לא נכלל שם של מושב מסוים אז ווקומרס לא יתן להמשיך את ההזמנה כי אין מושב כזה ברשימה שלכם, במקרה כזה צריך ליצור 'התניה' בקוד נוספת שאם לא כלול אז המחיר הוא X. וגם על זה חשבנו וזה כלול בתוסף בעיקר למטרה לאיזורים שאתה לא רוצה לשלוח לשם.

אז מה הפתרון שלנו אתם שואלים?

מאוד פשוט, בנינו תוסף ווקומרס שכולל בתוכו את רשמית הערים פנים ארצית בישראל מחולקת לאזורים כמו שמוגדרים אצל כל חברות השילוח המוכרות FEDEX UPS וכו. ולכם יש אפשרות לקבוע מחירים לפי אזורים שכל אזור כולל בתוכו רשימה ערים, מושבים, קיבוצים וכו שגם אותו אתם יכולים לערוך.

ולא רק זה, אתם יכולים גם לקבוע לכל אזור תוספת של משלוח אקספרס. לדוגמה: משלוח לרחובות 40ש"ח, משלוח מהיר: 80ש"ח (ספציפי לכל אזור!)

בנוסף ישנם אזורים שלא נמצאים בתחום השילוח שלכם? כמו איו"ש, אז כן. גם להם אתם יכולים להחליט שאין "שירות" יחד עם הודעת קסטום, ואז למקום הזה לא תהייה אפשרות שליחה. בנוסף אתם יכולים להוסיף יישובים, ערים, כפרים, הרים ועמקים לפי השיטה שלכם עם המחיר שלכם או פשוט לתת לו סיווג של אזור.

ואיך אפשר בלי כמה תמונות

קצת מידע טכני על התוסף

מידע טכני

  • רישיון לאתר 1
  • עובד עם הגרסה האחרונה של ווקומרס
  • קל משקל
  • אפשרויות ברמת התוסף
  • התאמות
    עובד עם תוסף price and discount

גרסאות

  • גרסה 2.0.2
₪499 + מעמ

אחריות: במידה והתוסף לא עושה את העבודה תוכלו לקבל את התשלום חזרה.

  • שתפו:
צריכים לפתח תוספי וורדפרס או ווקומרס, דברו איתנו
אנחנו מבינים משהו וחצי ביצירת תוספים!

בנינו לא מעט תוספים ללקוחות שונים, צוות מקצועי של מפתחים יודעים לעשות את זה על הצד הכי טוב
התחל
כן כן בדיוק כאן
דברו איתי
איך אפשר לעזור ?